Add Headings and they will appear in your table of contents.

KONTAKT

MACIEJ MAŁACHOWSKI 

telefon mobile:  +48 601 756 910

MAIL:  Maciej@grupamd.pl

maciej@maciejmalachowski.pl

O mnie:

Tak naprawdę, stronę tę stworzyło kilku przyjaciół Macieja (bez Jego wiedzy ... ), dla których Maciej pracą własnych rąk, z ogromną przyjemnością, niesamowitym zapałem , a także pieczołowitą dokładnością,  stworzył, ku uciesze ich właścicieli,  cuda w drewnie. Meble, konstrukcie, jakże i artystyczne pomysły  Macieja, są niczym dzieła! Pachną pietyzmem Jego umiejętności, czuć w nich bicie serca  Jego twórczej pracy  oraz niesamowicie cieszą oczy właścicieli jak i  odwiedzających ich gości.  Podczas twórczego  procesu  Macieja nie ma miejsca na nudę, robi to z ogromną starannością, ale także niesamowitym humorem, zwłaszcza kiedy wizja Jego idzie w innym kierunku niż zakładał. Kiedy pracuje z drewnem, świat wokół Niego nie istnieje, dlatego też, czasami ciężko jest się do Niego dodzwonić ;)  Kiedy robi sobie przerwę w pracy, rzadko bo rzadko ( szkoda Mu czasu, jak tworzy), możemy usłyszeć wówczas jak gra na gitarze i śpiewa. Wydaje nam się, że drzemiący w Nim artyzm, wylewa się z Niego, w każdej możliwej formie twórczej. Dlatego też z całą pewnością możemy przyznać, iż czego nie złapie Maciej w swe umiejętne  dłonie i czego nie ogarnie swą twórczą Duszą, wszystko to nabiera pięknego kształtu. Strona ta powstała w podziękowaniu za Jego dobre serce. Mamy cichą nadzieję, że spodoba Mu się i nie będzie długo na nas krzyczał, iż bez Jego wiedzy i zgody porządziliśmy się Jego fotografiami z Facebooka ;)

 Mamy też nadzieję, iż strona ta zapoczątkuje być może blog o cudach w drewnie, gdzie będzie opisywał Maciej dalsze losy swojego hobby, gdyż pióro ma także niesamowicie lekkie ... 

Jeśli zainteresowała Cię twórczość Macieja. Dzwoń do Niego śmiało, jesteś zapewne którąś z tych  osób, która  zastanawia  się co usłyszy w słuchawce od Macieja, który być może już wie, że ma swoją stronę ( o którą każdy pyta, kiedy Maciej opowiada o swoich meblach)  bądź jesteś tą pierwszą osobą, która powie Mu, że ma fajnych przyjaciół, którzy bardzo Go doceniają!!!!